מי אנחנו – קצף

אודות קצף

מוצרי טיפוח ואמבט שבאים מאהבה

קצף, פינוקי אמבט, קוסמטיקה טבעית ומוצרי איפור בעבודת יד היא חנות אינטרנטית שנולדה מתוך אהבתה הגדולה של עדי, מייסדת החנות, למוצרי טיפוח ואמבט מפנקים וטבעיים. בקצף תוכלו למצוא ליין איכותי של מוצרי טיפוח הגוף והשיער, מוצרי אמבט, סבונים בכבישה קרה ובהמשך גם איפור מינרלי המיוצר ברקיחה עצמית וטבעית.

איך הכול התחיל

עדי, מתכנתת שעובדת כבר למעלה מ-20 שנה במקצועה, חיפשה לעצמה עיסוק כייפי שיוסיף מעט צבע לחיים, היא גילתה את סצנת האינדי בכל הקשור ליצירת לקים. מדובר בערבוב של לקים תוך שימוש בבסיס ופיגמנטים מיוחדים, על מנת ליצור ערבובים מקוריים יותר, והחלפתם או מכירתם ל"משוגעים" אחרים בתחום. לאחר אינספור ניסיונות ביצירת לקים, ובעקבות הפירגון והדחיפה של חברים ובני משפחה, עדי פתחה את הבלוג Superficially Colorful ובו הציגה את הלקים שיצרה ואפשרה גם לאחרים לרכוש אותם.

לאחר יותר משנתיים של יצירת לקים, חיפשה עדי לגוון קצת את הצבעוניות. וכך הכירה את עולם יצירת הסבונים בכבישה קרה. לאחר סדנה מקצועית להכנת סבונים טבעיים בעבודת יד אצל לילך – קוסמטיקה טבעית, גילתה עדי תחום חדש ומרתק של קוסמטיקה טבעית.

מהסדנה, המשיכה עדי ללימודי רוקחות טבעית ולאחר מכן לקורס רוקחות טבעית למתקדמים, ובימים אלו ממש היא משלימה את לימודיה בתחום הארומתרפיה ההוליסטית. במהלך לימודיה, עדי נחשפה לעולם שלם ומרענן של רכיבים טבעיים מהם אפשר ליצור תכשירי טיפוח שונים ולהחליף את אלה המשווקים בצורה מסחרית ואשר כוללים בתוכם כימיקלים ורעלים אחרים מסוגים שונים.

וכך, בנוסף לסבונים שהצטרפו לליין הלקים הצבעוניים בחנות, עדי החליטה להפוך את הקונספט כולו ולהעמיד את הסבונים והקוסמטיקה הטבעית במרכז, ולהסיט אליהם את הזרקור. הלקים עדיין שם וממשיכים להתחדש, אבל החלק המרגש באמת, לפחות בעיני עדי, הוא ייצור עצמי של מוצרי טיפוח שונים העשויים מרכיבים טבעיים, צמחי מרפא וחומרי גלם שונים על בסיס טבעי.

הליכי הרקיחה של המוצרים

מוצרי הטיפוח והאמבט של "קצף" מיוצרים באופן אישי ובאהבה על ידי עדי. בכל מוצר מושקעות שעות רבות של ניסיונות רקיחה שונים עד לקבלת התוצאה המושלמת. תהליך הרקיחה כולל ניסיונות אישיים של עדי על עצמה וזאת מתוך האמונה שמוצר שאינו ראו לשימושה האישי, כנראה אינו ראוי לשימוש של מישהו אחר.

לאחר שכל מוצר עבר את "מבחן התוצאה" ועדי מרוצה מהתוצאה של המוצר, היא מעבירה אותו לשימוש בני משפחה וחברים נוספים, על מנת לקבל חוות דעת נוספת בטרם תחליט האם המוצר ייכנס לליין החנות או לא.

הליך הייצור המתמשך, ניסיונות הרקיחה הרבים עד קבלת התוצאה המושלמת והאהבה היתרה אותה משקיעה עדי בכל אחד ואחד ממוצריה, הופכים את ליין מוצרי החנות למוצרי פרימיום איכותיים המיוצרים בכמויות קטנות תוך הקפדה על כל פרט ופרט, ותוך שימוש ברכיבים טבעיים ותהליכי רקיחה מסורתיים.

ליין מוצרי "קצף" מיועד לנשים וגברים והוא משווק באופן פרטני באמצעות אתר האינטרנט. אנו מזמינים גם אתכם לחוות וליהנות מהסבונים ומשאר מוצרי הטיפוח והאמבט המפנקים, האיכותיים והכי חשוב - הבריאים של קצף.