טיפוח הפנים

העור העדין של הפנים שלנו הוא בין הראשונים להגיב לשינויי אקלים, לשינויים הורמונליים, למאפייני הגיל ועוד. עם השנים הוא מאבד מהאלסטיות שלו ודורש יותר ויותר תשומת לב. אצלנו בקצף אנחנו אוהבים ונהנים לתת לעורך את תשומת הלב הראויה עבורו בשלל מוצרי טיפוח לפנים: מסיכת פנים, סבון פנים, פילינג פנים, שפתון לחות ופנינו לעוד מוצרים נוספים. אנו מזמינים אותך לפנק את עור פנייך ולהתפנק עם המוצרים הנהדרים שלנו.

טיפוח הגוף

קצב החיים המהיר לא מותיר לך הרבה זמן לעשות עצירה. לשם כך בדיוק דאגנו לך לטיפוח מפנק ויומיומי במקלחת ולאחריה, כדי שגופך יוכל לקבל את הלחות והטיפול להם הוא זקוק. בין שלל מוצרנו ניתו למצוא את הדאודורנט הייחודי שלנו ואת סדרת הפילינג המפנקת שלנו, שתיצור את הטיפוח המושלם עבורך כל יום מחדש.

סבונים

אחת האהבות הגדולות שלנו בקצף היא לקחת את הצמחים, המאכלים, הטעמים והריחות האהובים עלינו ולרקוח אותם בצורה ייחודית ומזמינה במיוחד, עד כדי כך שלפעמים אנחנו כמעט רוצים לטעום מהסבון…. סבונים בריחות ומראה של סוכריוית גומי, ים או פירות טעימים, סבונים המריחים וגם מכילים יין או שוקולד גורמה זה אצלנו עניין שבשגרה, בדיוק כמו השימוש בהם. כל הסבונים נעשים באהבה גדולה ובכבישה קרה, עם חומרים טבעיים המפנקים את עורך ומעשירים אותו בלחות, ומותרים אותו עם ריח ייחודי לבחירתך.

מתנות ומארזים

אנחנו מאמינים שאם כבר להתפנק אז כמו שצריך, עם שלל מוצרי קצף, ועל הדרך אפשר לפנק את האהובים שלכם במארזים המיוחדים שלנו. מבחר המארזים שלנו נותנים מענה לכל נסיעה, אירוע או מתנה. כל שנותר הוא לבחור…

פינוקי אמבט

ידוע כי אמבטיה זהו פינוק נפלא, אך אם תרצו פינוק מושלם, הוסיפו את אחד מפינוקי האמבט שלנו, שיהפכו את האמבטיה שלכם למושלמת!

סבון פנים עדין