עדי תמיר

אודות קצף

חברת קצף מובילה את תחום הרוקחות הטבעית ומציעה אתר מרשים ובו קולקציית סבונים ייחודיים בעלי קצף וקצב משלהם. את החברה הקימה עדי תמיר, אשת הייטק לשעבר שגילתה את עולם יצירת הסבונים בכבישה קרה, ומכאן התחיל סיפור האהבה שלה.

עדי בעלת החברה, למדה רוקחות טבעית וארומתרפיה הוליסטית, היא מלקטת צמחים ושמנים ייחודיים מהטבע ואורזת אותם לבקבוקונים וסבונים מוצקים, כאשר לכל מוצר יש סיפור קסום משלו. מוצרי הטיפוח מכילים חמאות ושמנים צמחיים טבעיים כגון חמאת השיאה המופלאה, שמן זית כתית אורגני וצמחי מרפא המרגיעים את העור. כלל המוצרים מאפשרים למשתמשים בהם ליהנות מכל מה שהטבע מציע, לשדרג את חוויית הרחצה ושגרת הטיפוח וליהנות ממוצרים טבעיים עם טעם של עוד. 

מוצרים שנרקחים באהבה במרקם הנכון

מוצרי הטיפוח והאמבט של "קצף" נרקחים באופן אישי ובאהבה על ידי עדי. בכל מוצר מושקעת עבודה קפדנית כדי להגיע למרקם הנכון והמדויק – כזה שיעשה את הפעולה האפקטיבית לעור. רקיחת המוצרים נעשית בתהליך מסורתי המשלב כלים חדשניים לצד כלים עתיקים וטובים, ורק לאחר שמקבל חוות דעת חיובית ואישור ממשרד הבריאות כל מוצר מוצג בגאווה באתר.

ליין מוצרי "קצף" מיועד לנשים וגברים כאחד, ובכלל לכל מי שמעוניין לקחת פסק זמן מהחיים ולעטוף את גופו במוצרים טבעיים מפנקים. המוצרים מפיצים ריחות משכרים של צמחים והרבה טבע. ליין הסבונים המוצקים, הנוזליים, הקרמים והדאודורנטים של קצף מתעדכן מפעם לפעם באתר וממתין רק לכם. לרשותכם אתר אונליין מאובטח ומערך שירות יוצא דופן, כמו גם מגוון מוצרים ומארזים מפנקים למתנה מושלמת לכל אירוע ולשימוש יומיומי.

בואו להיכנס 'לקצף' ולהתמכר לרוקחות טבעית מוקפדת המאושרת על ידי משרד הבריאות – ההנאה מובטחת כבר מהשימוש הראשון!