תקנון ותנאי שימוש באתר קצף Ketsef.co.il

התנאים מנוסחים, מטעמי נוחות, בלשון זכר בלבד ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד

ברוכים הבא לאתר ketsef.co.il ( להלן "האתר" ). אתר זה עושה את המירב על מנת לספק את השירות והמוצר הטוב ביותר בתמורה לכספך. הסכם משתמש זה ( להלן "הסכם") הוא הסכם בין האתר וכל משתמש (להלן "משתמש") המסדירים את השימוש שלך באתר.
אנא קרא הסכם זה בקפידה לפני השימוש באתר זה. על ידי שימוש באתר, אתה מודה  שקראת והבנת ואתה מסכים לתנאי הסכם זה והתקנות הרלוונטיים. אם אינך מסכים לתנאי כלשהו מתנאיו אתה מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.

הקדמה

 1. אתר "קצף" (להלן "האתר") הוא חנות מקוונת באינטרנט המציעה למכירה מוצרי טיפוח טבעיים וטבעוניים (להלן: "המוכר"). "החברה"  כאמור בתקנון זה היא  "קצף" (ח.פ 29624103), לרבות עובדיה או שלוחיה או מי מטעמה.
 2. כל מי שמבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר או מפעיליו או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.
 3. האתר שומר לעצמו את הזכות הבלעדית לערוך, להסיר או להתקין באתר כל מידע, וכן להסיר או להתקין כל מוצר או שירות למכירה, ללא כל התראה מוקדמת.
 4. המוצרים מוצעים לרכישה לבני 18 ומעלה, בעלי כרטיס אשראי בתוקף הניתן לסליקה ע"י אחת מחברות האשראי הפועלות כדין בישראל או בתשלום דרךPAYPAL, על ידי מסירת פרטים מזהים נכונים הכוללים שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח. המשתמש יכול לרכוש מוצרים המופיעים באתר או באמצעות נציג האתר על ידי התקשרות טלפונית לחברה, ולשלם באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית לחשבון החברה.
 5. עם ביצוע הרכישה הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי המתייחסים ל"רכישה מרחוק"/ "רכישה טלפונית או "עסקת אינטרנט".

מדיניות פרטיות ואבטחת מידע

 1. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות המשתמש ולא להעביר פרטים של הלקוח (לרבות כתובת דואר אלקטרוני) לשום גורם אחר. פרטי הלקוחות נשמרים במערכות האתר והם אינם כוללים פרטי כרטיסי אשראי. כל הרכישות מתבצעות דרך ספקי חיוב העומדים בתקני האבטחה המחמירים ביותר. האתר יוכל להמשיך ולשמור כל מידע אישי של המשתמש לצורך בדיקות וחישובים סטטיסטיים וכן כדי להציע למשתמש בעתיד מוצרים, מבצעים או עדכונים אשר ישווקו על ידי האתר או מפעיליו או מי מטעמם
 2. עם הרשמה לאתר, המשתמש נרשם לרשימת התפוצה של קצף ומקבל דיוור הכולל אך לא מוגבל למאמרים, תכנים פרסומיים, מבצעי מכירה ומידע נוסף. אם המשתמש אינו מעוניין לקבל הודעות כנ"ל, הוא יכול לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר וכן הוא יכול בכל רגע להסיר עצמו מקבלת המיילים הללו.

המוצרים

 1. כל המוצרים המוצעים באתר הם מקוריים, חדשים וללא פגם. כל מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח המופיעים באתר מיוצרים ע"י "קצף". מוצרים אחרים אם ישנם מופיעים עם רישום היצרן שלהם.
 2. כל המוצרים המוצעים בחנות עושים שימוש בחומרי גלם טבעיים, טבעוניים, עדינים ככל האפשר ואיכותיים ביותר ובאישור משרד הבריאות. חומרי גלם הנרכשים מחו"ל אינם כפופים לחוקי משרד הבריאות והם עומדים בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר. המוצרים הם מוצרי טיפוח טבעיים ופירוט של המרכיבים הקיימים בכל מוצר זמין למשתמש בכל עת. עם זאת, מאחר שישנם אנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן או המוכר אינם אחראים אם הלקוח אלרגי למוצר.
 3. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו המוצר יסופק ללקוח באריזה שונה במקצת מהמוצג באתר בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים במלאי היצרן. בנוסף, יתכנו הבדלים בין הגוונים או העיצובים המופיעים באתר, לבין הגוון או העיצוב האמיתי של המוצר שיסופק.

מועדי אספקה ומשלוח

 1. החברה עושה כמיטב יכולתה על מנת לשלוח את המוצרים מייד עם קבלת ההזמנה והסדרת התשלום ע"י הלקוח ובהתאם לתנאים הרשומים בדף המוצר, לכתובת בישראל אותה מסר הלקוח בעת ביצוע ההזמנה. החברה מתחייבת שמשלוח המוצרים יתבצע עד 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה. זמן המשלוח המובטח הוא מיום ביצוע התשלום בפועל, כאשר יום עסקים כולל את ימים א‘-ה‘, ואינו כולל ערבי חג, חגים ומועדים. 
 2. החברה עושה כל שביכולתה על מנת לזרז את זמן האספקה. בדרך כלל המוצרים יגיעו אל הכתובת שנמסרה בעת ההזמנה בתוך כ-5 ימי עסקים, בתלות בגורם המשלח. על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בגורם המשלח.
 3. בנסיבות של איחור בשל כוח עליון כדוגמת שריפה, שיטפון, מלחמה וכו' או עקב אירועים שאין לחברה שליטה עליהם כדוגמת שביתות, תקלות וכו', תיידע החברה את הרוכשים מיד עם היוודע דבר האיחור ותאפשר להם לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה והשבת כספם.
 4. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החברה תהיה רשאית לשלוח את המוצרים ללקוח אל מקום סמוך מקובל, אשר תואם עימו מראש. החברה עושה מאמצים לספק במועדם מוצרים לאזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, אולם באזורים כאמור ייתכן עיכוב של עד 14 יום ממועד האספקה שהובטח ועיכוב כאמור לא ייחשב כאיחור כלשהו באספקת המוצר.
 5. אם נמסרו לחברה פרטים לא מלאים או לא מדויקים או שגויים או לא נכונים, יתארך מועד האספקה עד לבירור העניין והחברה או האתר אינם נושאים בכל אחריות לגבי האיחור במקרה זה. החברה לא תהיה אחראית לכל איחור באספקת המוצר בשל סיבה שאינה בשליטתה הבלעדית.
 6. החברה תישא באחריות של כל נזק שהוא העלול להיגרם למוצרים מרגע יציאתם למשלוח ועד הגעתם ללקוח.
 7. החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, אם המוצר אזל מהמלאי או שחלה טעות במחיר או במפרט המוצר. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה בתוך 24 שעות מביצועה ויזוכה תוך 24 שעות מקליטת העסקה, אם חויב.
 8. המשלוח יבוצע על ידי חברת משלוחים שתיבחר על ידי החברה. אפשרויות המשלוח הקיימות ומחירן יופיעו בצורה ברורה ב"סל הקניות" באתר, לפני התחלת תהליך התשלום עבור ההזמנה. התשלום עבור המשלוח יתבצע ביחד עם התשלום עבור המוצרים בעת השלמת ההזמנה. לא ניתן יהיה לשנות את אופן האספקה לאחר השלמת הרכישה. 

מדיניות החזרות והחלפות מוצרים

 1. על כל מוצרי הטיפוח הטבעיים באתר זה חל דין "טובין פסידים" ולא ניתן לבטל את הזמנתם או להחזירם מרגע שיצאו את מחסני החברה. 
 2. מוצרים שאינם מוצרי טיפוח (מוצרים שתוקף השימוש בהם אינו מוגבל) ניתן להחזיר לחברה ובתנאי שאריזתם סגורה והם באותו מצב כפי שיצאו את החברה  ובתוך 14 יום מהגעתם לכתובת המשלוח. עם הגעת המוצרים לחברה, יוחזר ללקוח המחיר ששילם עבור המוצרים הנ"ל, בניכוי דמי המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר בדואר רשום אל כתובת החברה שלהלן:
  עדי תמיר, קצף
  ת.ד. 859
  תל אביב 6100801
  ולשאת בעלויות משלוח זה.
 3. על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. אם הלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום  או שונה מזה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר עם החברה בבקשה לביטול. החברה רשאית לדרוש מהלקוח הוכחת קלקול באמצעות תמונה ברורה או על-ידי שליחת המוצר בדואר רשום אל כתובת החברה שלהלן:
  עדי תמיר, קצף
  ת.ד. 859
  תל אביב 6100801
  עם קבלת המוצר על ידי החברה והסכמה על כך שהמוצר פגום, תזכה החברה את הלקוח במחיר ששילם עבור המוצר הפגום, במחיר משלוח  המוצר אל הלקוח וכן במחיר שליחת המוצר בדואר רשום חזרה אל החברה. הזיכוי יתבצע לאמצעי התשלום בו שילם הלקוח. 

אופן התשלום

 1. התשלום הוא באמצעות כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי בנק בישראל: ישראכרט, ויזה, מסטרקארד, לאומי קארד ואמריקן אקספרס או באמצעות העברה בנקאית או באמצעות PayPal. ניתן, בתיאום מראש בלבד, לשלם גם באמצעות אפליקציות התשלום ביט או PayBox. 
 2. החיוב הוא בתשלום אחד אלא אם נבחרה אפשרות התשלומים על ידי הלקוח. 
 3. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי המתייחסים ל"רכישה מרחוק" או "רכישה טלפונית" או "עסקה אינטרנטית". 

קניין רוחני

 1. כל הזכויות באתר לרבות שמות וסימנים מסחריים, תמונות, מאמרים, המוצרים עצמם, עיצוב האתר, לוגו, מבנה האתר, מידע טכנולוגי, קבצים גרפיים, טקסט וכל חומר אחר הכלולים באתר, הן רכוש החברה וקניינה הרוחני. כל שימוש בלתי מורשה בהם עלול להפר זכויות יוצרים, סימני מסחר או כל זכות אחרת.
 2. אין להעתיק, לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי או אחר כלשהו בתוכן האתר או כל חלק ממנו, בשום צורה ובשום אמצעי, אלקטרוני, אופטי או מכני (לרבות צילום והקלטה), ללא הסכמה מוקדמת ומפורשת בכתב מהחברה. כל הפרה של האמור בסעיף זה, עלולה לגרום להפרת זכויות היוצרים, זכויות סימני מסחר או זכויות קניין רוחני אחרות, באופן שעלול להשית על המשתמש עונשים או קנסות פלילים או אזרחיים.  

כללי

 1. אתר זה מכיל מידע ותכנים מתחום הרפואה המשלימה, מידע הנכתב על-ידי בעלת האתר. תכנים אלה נועדו לספק מידע בלבד והם לא מהווים עצה רפואית או חוות דעת רופא מקצועי או חוות דעת רופא מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר היא לסייע בהרחבת הידע האישי של גולשי האתר והמשתמשים בו והם אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי משום סוג.
 2. השימוש במידע ובתכנים המופיעים באתר הם באחריות המשתמש בלבד ולא תהיה למשתמש כל זכות או טענה נגד האתר או החברה או מי מטעמם, בגין כל פגם או ליקוי או פגיעה כלשהי שנגרמה עקב פרסומם או מכירתם או המלצה לשימוש כלשהו בהם.
 3. האתר הוא אתר דינמי ורשאי לערוך את המוצרים, המידע והציוד ולהסיר או להוסיף עליהם לפי החלטתו הבלעדית וללא הודעה מוקדמת. כמו כן המחירים והמבצעים באתר דינמיים ומתעדכנים מעת לעת. מפעילי האתר לא יתנו או יזכו לקוחות שרכשו מוצרים בכל זיכוי כספי או אחר, לאחר אישור ההזמנה באינטרנט או טלפונית.
 4. אם הלקוח בחר לשמור מוצרים ב"רשימת המשאלות" או במקום כלשהו באתר או מחוצה לו וביצע את ההזמנה מאוחר יותר, המחירים התקפים יהיו אלו המופיעים באתר ביום ביצוע ההזמנה בפועל ולא המחירים שהופיעו במועד שמירת המוצרים.  בכל מקרה המחירים המחייבים הם אלו המופיעים ביום ההזמנה בדף המוצר.
 5. בקצף אנו מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתר בהשתתפות פעילה של כל משתמשי האתר. עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני המשתמשים להתבטא באתר, רשאית החברה לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם ולקבוע האם יתפרסמו. להלן מספר כללים עליהם החברה מקפידה:
  – אסור לפרסם באתר תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן, לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;
  – אסור לפרסם באתר סיסמאות ושמות משתמש. אסור לפרסם פרטים אישיים מכל סוג אם הם אינם של הכותב אותם;
  – אסור לפרסם באתר כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם או הפוגע בפרטיותו או בשמו הטוב או בעל אופי טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;
 6. המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה על פי שיקול דעתו.
 7. האתר יכול לסיים את ההתקשרות עם המשתמש, אם לדעתו המשתמש עשה או עושה שימוש האסור על-פי תנאי התקנון.
 8. לשאלות או קבלת מידע נוסף ניתן להתקשר 1-700-700-524 או לשלוח מייל לכתובת [email protected] או למלא טופס מקוון ב"יצירת קשר". החברה מתחייבת למענה בתוך 2 ימי עסקים.
 9. בכל מקרה של סכסוך או מחלוקת בין הצדדים בהקשר לנושא התקנון, לרבות תנאי השימוש בו וכל הנובע מהם או הכרוך בהם, תהא סמכות שיפוט ייחודית לבית המשפט המוסמך בפתח תקווה.

בברכת חווית קנייה מהנה,
קצף