קצף - פינוקי אמבט, קוסמטיקה טבעית ומוצרי איפור בעבודת יד
לקים יחודיים בעבודת יד - קצף
על הלקים שלי
יוני 28, 2016
קצף - פינוקי אמבט, קוסמטיקה טבעית ומוצרי איפור בעבודת יד

קצף - פינוקי אמבט, קוסמטיקה טבעית ומוצרי איפור בעבודת יד

ברוכים הבאים לאתר שלי. אני עדי ואני מזמינה אתכן לחוויה אחרת ומיוחדת של צבע, בריאות, איכות וטבע.

העולם השתנה ואיתו המודעות לסביבה, לבריאות וליופי. מה שפעם נחשב מותרות היום הוא צו השעה ואפילו הכרח. גם חברות קוסמטיקה שונות רוכבות היום על הטרנד “הירוק” ומשווקות מוצרי קוסמטיקה טבעיים לכאורה אבל האמת היא שהמוצרים האלה הם ברובם תעשייתיים וסינתטיים. כלומר : מוצרי קוסמטיקה מסחריים עדיין כוללים בתוכם כימיקלים ורעלים אחרים מסוגים שונים. רק מוצרי טיפוח וקוסמטיקה שנרקחו ויוצרו בעבודת יד מרכיבים טבעיים, מצמחי מרפא ומחומרי גלם טבעיים יכולים להיחשב טבעיים, איכותיים ובריאים וכאלה הם המוצרים שלי. רק כך את יכולה להיות בטוחה ושקטה ולא לחשוש מתגובה לחומרים כימיים ורעילים כלשהם כי הם פשוט לא קיימים במוצרים שלי.

אז מה אני עושה ? (חלק מהמוצרים בתהליכי ייצור ואינם משווקים עדיין)

כל המוצרים שלי נולדו באהבה ובאים אליכן באהבה והם מיועדים למי שאוהבת לפנק את האהובים עליה או להתפנק בעצמה מכף רגל ועד ראש (תרתי משמע) בלי להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אני בוגרת קורסים והשתלמויות בתחום הקוסמטיקה והרוקחות הטבעית ובכל מוצר אני משקיעה שעות רבות של ניסיונות רקיחה שונים עד לקבלת התוצאה המושלמת.  עובדה זו הופכת את כל המוצרים שלי למוצרי פרימיום איכותיים המיוצרים בכמויות קטנות תוך הקפדה על כל פרט ופרט. המוצרים משווקים לקהל רק לאחר תהליך ארוך ומייגע של ייצור קפדני שמבטיח מוצרים אחרים: עמידים יותר, חזקים יותר ופשוט איכותיים יותר.

אתן מוזמנות להתרשם ממגוון הסבונים, מוצרי הקוסמטיקה השונים, ובהמשך – מוצרי האיפור שאני רוקחת ומייצרת במיוחד בשבילכן מתוך אהבה. אתן כמובן מוזמנות להציע לי הצעות למוצרים חדשים, לשלוח את התרשמותכן מהמוצרים הקיימים וגם להגיב בכל דרך שהיא.

אשמח לעמוד לשירותכן,

עדי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *